mWorkplace Coaching

KOUČINGAS

Koučingo prasmė – judėjimas tikslo link. Pilnas asmens ir visos komandos potencialo atskleidimas. 

Partnerystės su profesionaliu koučingo specialistu dėka (kursą baigusiu dalyviu), žmogus savarankiškai suformuluoja tikslus, kurių svarba bei aktualumu yra visiškai tikras, išvysto veiksmingas strategijas ir įgyvendina pačią sėkmingiausią iš jų.

Programa skirta kompanijų savininkams ir vadovams, padalinių vadovams, personalo vadovams, projektų vadovams ir konsultantams. Ši programa ypatingai tinkama organizacijoms, kurios siekia išplėtoti koučingo stiliaus komunikaciją, kompetencijas ir kultūrą.merlin

Programos autorė – psichologijos mokslų daktarė Marilyn Atkinson, Erickson Coaching International įkūrėja ir vadovė, viena iš Sutelkto į sprendimus koučingo krypties (Solution Focused Coaching) pradininkių pasaulyje. Organizacinės psichologijos profesionalė ir mokslininkė, Marilyn sukūrė daugybę sutelkto į sprendimus stiliaus metodikų, pritaikytų svarbiausiems organizaciniams kontekstams ir leidžiančių spręsti ištisas užduočių klases greitai, efektyviai ir tvariai.

Būdama Eriksoninės komunikacijos eksperte, Marilyn Atkinson koučingo programas pradėjo kurti XX a. 9-jame dešimtmetyje. Nuo tada ji padeda pasaulinių kompanijų lyderiams pasiekti savo tikslų, naudojant Susitelkimo į Sprendimus metodus.

 

APIE PROGRAMĄ

Mokymų programa Workplace Coaching yra akredituota Tarptautinės koučingo federacijos (ICF – International Coach Federation), suteikia 60 akredituotų koučingo mokymo valandų (ACSTH – Acredited Coach Specific Training Hours) ir atveria galimybę tapti ICF nariu.

Savo ruožtu Workplace Coaching yra pirmaujančios pasaulyje profesionalių koučingo specialistų rengimo programos “The Art and Science of Coaching” integrali dalis, todėl ji yra puiki starto vieta svarstantiems galimybę ateityje tapti profesionaliais koučingo specialistais.

Workplace Coaching programa susideda iš 4 dalių, kurių kiekvienos trukmė – 2 dienos, o tarp modulių vyksta programos dalyvių palaikymoericson logo sesijos (on-site arba on-line). Mokymų programa baigiama žinių testu ir Erickson Coaching International sertifikato įteikimu.

APIE ERICKSON COACHING INTERNATIONAL

Erickson Coaching International (ECI) yra pirmaujanti pasaulyje profesionalių koučingo specialistų ir verslo lyderių rengimo mokykla. ECI veikia daugiau nei 40 šalių visame pasaulyje, o per 3 veiklos dešimtmečius (nuo įkūrimo 1980-siais) mokyklos absolventais tapo daugiau nei 40000 žmonių.

APIE TRENERĮ

PAULIUS RATĖ

Erickson College International

Tarptautinės trenerių komandos narys

Profesionalus Koučingo Specialistas:

  • ICF PCC kvalifikacija (Professional Certified Coach, International Coach Federation)
  • ECPC kvalifikacija (Erickson College International)