Bendravimo stiliaus tyrimas

BENDRAVIMO STILIAUS TYRIMAS

Tyrimo kryptis: atlikdami šį tyrimą siekiame nustatyti, koks darbuotojo bendravimo stiliaus profilis, kokį elgesį profesinėje aplinkoje jis atspindi, kokiomis stipriosiomis ar rizikingomis savybėmis pasižymi.

Kokią vertę sukursime:

  1. Padėsime giliau pažinti Jūsų komandas ir jų bendravimo stilius
  2. Susipažinsite su stipriosiomis ir vystytinomis komandos narių bendradarbiavimo elgsenomis
  3. Galėsite įvardinti darbe kylančių sunkumų priežastis
  4. Rezultatai padės Jums nustatyti neišnaudotas bendradarbiavimo galimybes
  5. Galėsite imtis kryptingų pokyčių siekdami efektyvesnio bendravimo
  6. Tai naudingas įrankis norint formuoti efektyvias ir sėkmingas komandas

Kodėl bendravimo stiliaus tyrimas?

Bendravimo stilius įtakoja žmogaus sėkmę tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime. Tuo tarpu sėkmingas bendradarbiavimas tarp organizacijos darbuotojų ir skyrių – tai vienas iš svarbiausių rodiklių įtakojančių aukštus ir ilgalaikius rezultatus. Tačiau akivaizdu, kad žmonės skiriasi pagal savo bendravimo stilių. Vieni labiau linkę bendradarbiauti, kiti varžytis. Vienodu stiliumi bendraujančius darbuotojus ar komandą turėti neįmanoma, kadangi tai, kaip ir daugelį kitų elgesio stilių lemia turimi įsitikinimai, asmeninės savybės, patirtis ir gebėjimai.

Priversti darbuotojus bendradarbiauti remiantis Jums priimtinu ir Jūsų nuomone sėkmingu bendravimu stiliumi būtų ne tik sunkiai įmanoma, bet ir neefektyvu. Todėl siūlome Jums unikalų ir būtent Lietuvos kultūrai sukurtą bendravimo tyrimą, kuris ne tik padės nustatyti darbuotojų bendravimo stiliaus profilį ir atskleis komandos narių tarpusavio skirtumus, bet ir parodys kaip galima juos suderinti ir į ką atsižvelgti formuojant efektyviai bendradarbiaujančias komandas.

 

 

Dėl tyrimų organizacijoje kreipkitės:

Rolandas Juraitis, Tel. +370 698 37003, El.paštas rolandas.juraitis@alliance4.lt