Mokymų tema: Streso įveika ir psichologinio atsparumo didinimaslogo
Konsultantas: Justina Gervytė
Data: 2016.02.08 – 2016.02.09

Lektorės nuoširdumas, draugiškumas, bet kartu ir profesionalumas, gerai nuteikė seminarui.
Informacija buvo pateikta suprantamai, aiškiai, praktiška mums. Labai patiko konkretūs pratimai, kurie padeda įveikti stresą.
Seminaras davė ir gerų minčių pamąstymui, peržiūrėti savo prioritetus, pamąstyti kaip naudojame laiką, ką darome, kad poilsis būtų kokybiškas.
Labai patiko, kad nebuvo žadinami nepagrįsti lūkesčiai. Buvo pabrėžta, kad tai kompleksas būdų, kaip sau padėti ir, aišku, svarbu tai taikyti reguliariai.

Laima Šerpytienė, grupės vadovė

  
 

Mokymų tema: Workplace CoachUntitled
Konsultantas: Paulius Ratė
Data: 2016.02.05 – 2016.04.23

Mokymai buvo naudingi tuo, kad padėjo ne tik atsakyti į didžiąją dalį rūpimų klausimų, bet ir davė pakankamai žinių ir praktinių įgūdžių padėti savo bendradarbiams ir pavaldiniams, kad darniai būtų galima pasiekti bendrų tikslų.
Pasirinktas patogus formatas ir išdėstymas laike.  Apie Paulių tik geriausi atsiliepimai už smagias akimirkas, neužmirštamus patyrimus, kantrybę, toleranciją, meistriškumą ir neįkainojamas žinias.
Šie mokymai tinka visiems, bet subalansuoti aukštesnį intelektą turintiems žmonėms, kurie pasiruošę mastyti be ribų ir keisti savo gyvenimą palankiausiu būdu ir eiti geriausiai Jų poreikius ir norus atitinkančiu kelių.
Investicija į šiuos mokymus atsiperka su kaupu ir asmeniškai dalyvavusiems ir organizacijai, kurioje jie dirba, nes grįžę, jie kaip gerosios bakterijos pagerina bendra organizacinę atmosferą ir užkrečia visus likusius savo pozityvu.
 
 
 
Mokymų tema: Workplace Coach   logo
Konsultantas:  Paulius Ratė

Data: 2016.02.02 – 2016.05.18

Mokymai labai vertingi savo turiniu, praktinio taikymo galimybių gausa. Labai teigiamai vertinu lektoriaus indėlį, kurio pagalba teorija ir jos taikymo galimybės tapo kur kas aiškesnės.
Linkėčiau ir rekomenduočiau kiekvienai įmonei apmokyti savo personalą koučingo pagrindų (bent kiek!) ir skatinti atitinkamos kultūros puoselėjimą įmonės viduje. Jaučiuosi patobulėjusi ir gerokai papildžiusi savo žinių indą. Koučingas keičia visko suvokimą iš esmės!

Žiedūnė Juknaitė, personalo vadovė

 
 
 
 
Mokymų tema: Workplace Coach8
Konsultantas: Paulius Ratė
Data: 2015.09.22 – 23

Gavau daugybę teigiamos emocijos. Kadangi darbas su žmonėmis labai svarbus, sužinojau ką daryti, kad jie patys rastų atsakymus. Nekantrauju tai išbandyti praktikoje. Viskas super, AČIŪ Jums !

Birutė Bulvydaitė, procesų vadovė

 
 
 
Mokymų tema: Pardavėjo (r)evoliucijaUntitled1
Konsultantas: Rolandas Juraitis
Data: 2015.07.02 – 2015.07.03

Mokymai buvo tikrai pavykę! Išsinešu iš jų daug vertingos informacijos sau, daug kolegų patirties + teigiamų emocijų. Iš patirties galiu pasakyti, kad „išsikovoti“ iš mūsų kolektyvo – „atvirumo ir aktyvumo“ reikalaudavo pastangų – čia gi tai pavyko! Svarbiausia, kad po tiek metų įžvelgiau mūsų kolektyvo bendrumą, vienybę ir susikoncentravimą bendram tikslui. Temos aktualumui – 10 balų. Treneriui – 11 balų 🙂

Božena Višnis, klientų aptarnavimo skyriaus vadovė

 
 
 
Mokymų tema: Strengthening Motivation and Creating Value in a Workplace.Untitled
Practical Workshop for Managers and Baristas – the Coffee-Inn Family!
Konsultantas: Paulius Ratė
Data: 2015.06.16 – 2015.06.17

Mokymai „paniro“ į gylį, suteikė įkvėpimo, suartino komandą, pateikė pagrindines problemas kur klientų aptarnavimas, buvo viena iš esminių. Iš esmės mokymai suartino komandą, suteikė žinių ir įrankius, kuriuos tiesiog reikia išmokti naudoti kasdieniniame darbe. Tikiu, kad „augdamas“ kolektyvas, natūraliai labiau džiugins ir klientą. Dėkui už profesionalumą !

Daiva Macijauskaitė, direktorė

 
 
 
 
Mokymų tema: Efektyvus darbas komandojeUntitled2
Konsultantas: Justina Gervytė
Data: 2015.05.26

Mokymai labai naudingi savęs ir kolegų pažinimui, suteikia naujų tobulėjimui idėjų, kryčių. Dėstytoja yra savo srities specialistė (ekspertė), savo įžvalga sugebanti atskleisti kiekvieno indėlį į komandos darbą ir rezultatus. Lengvai ir suprantamai išdėsto mintis ir pastebėjimus. Patys mokymai apima tiek teorinę dalį, tiek ir praktinę, tiek galimybes klysti ir iš to mokytis.

Aurelija Vaitkevičienė, personalo vadovė

 
 
 
Mokymų tema: Pardavėjo (r)evoliucijaUntitled1
Konsultantai: Rolandas Juraitis ir Justina Gervytė
Data: 2015.07.02 – 2015.07.03

Mokymus galėčiau apibūdinti, kaip nestandartinius, įtraukiančius. Dalyviai pastebėjo, kad laikas praėjo nepastebimai ir dalyvavo įsitraukę į bendrą veiklą. Taip pat vertinga buvo kūrybinė sesija meninės raiškos priemonėmis. Mokymus rekomenduoju visiems, kam rūpi patobulinti savo komandos (pardavėjų) darbą ir suburti žmones bendram tikslui.

Genadijus Poplavskis, komercijos vadovas 

 
 
 
Mokymų tema: Džiaugsmas darbe per emocinę kompetenciją ir susitelkimą į sprendimusUntitled53
Konsultantai: Paulius Ratė
Data: 2015.05.19 – 2015.05.20

Mokymai padėjo pažvelgti į tai ką jau darome ir tai įvardinti. Padėjo pažvelgti iš naujos prizmės ir suvokti, kad nėra vienos teisingos nuomonės ar sprendimo, kad viską reikia analizuoti. Labiausiai man patiko, kad dar kartą priminėte ir faktais pagrindėte jog viskas prasideda nuo manęs.

Reda Straigė, Training and Quality Manager

 
  
 
Mokymų tema: Vadovavimo kompetencijų ugdymo mokymaiUntitled23
Konsultantas: Paulius Ratė
Data: 2015.02.24 – 2015.02.25 ir 2015.05.26 – 2015.05.27

Pozityvūs ir teigiami mokymai, analizuojant kasdienines problemas. Aiškus dėstomos medžiagos  pateikimas, malonus lektoriaus bendravimas. Palaikymo sesijos privertė pagalvoti/ prisiminti pateiktą medžiagą. Smagios intro su juokeliais.

Rimantė Siniauskienė ir Jolanta Dainytė

 
 
 
Mokymų tema: Dalykinio bendravimo bei komunikacijos mokymaivaldymo automatika
Konsultantas: Paulius Ratė
Data: 2015.01.18

Mokymai vyko įdomiai, kolektyvas buvo įtrauktas į diskusijas ir žaidimus. Manau jie turės išliekamąją vertę. Paliestos temos mums buvo svarbios. Manau gali tekti panagrinėti dar kai kurias temas ir plačiau ateityje.

Dalius Kazakevičius, direktorius

 
 
 
Mokymų tema: Workplace Coach9
Konsultantas: Paulius Ratė
Data: 2014.10.14 – 2015.02.10

Aplinkui mane esantys žmonės patys žino geriausius atsakymus, aš tik galiu padėti jiems tuos atsakymus surasti. Mokymai padėjo patirti koks vertingas yra klausymas ir išklausymas, kaip teisingai uždavus klausimą – visuomet gausi atsakymą. Man pačiai nereikia tų atsakymų ieškoti už kitus žmones. (! tik dabar tai supratau!). Atsirado daugiau savianalizės ir sąmoningo savęs supratimo. Smarkiai sumažėjo noras patarinėti kitiems. Šie koučingo mokymai man pirmiausia ir buvo „apie mane“. Praktinių sesijų metu išsprendžiau/ radau atsakymus į daug klausimų. Be koučingo to nebūčiau padariusi.

Jūratė Mateikaitė